Marketing

Dokonalá zpětná vazba pro váš marketibility testing s chytrým METILAbotem. K dispozici je neuronová síť se svou topologií v systému METILA®, která je specificky navržena pro zpracování lidské verbální komunikace. Tato neuronová síť je inspirovaná činností neuronů v lidském mozku. Je natrénovaná k porozumění a způsobům myšlení člověka.

Co zákazník dělá a jak vašemu produktu rozumí - to je 

marketibility testing.

Vrcholem evoluce umělé inteligence jsou aplikované neuronové sítě, které fungují podobně jako lidské. Dokáží spolupracovat s člověkem i internetem věcí. Nejdůležitější ovšem je, že umí vést rozhovor. Skutečná umělá inteligence interaguje s člověkem tím nejpřirozenějším způsobem.

Obchod i marketing potěší, že jde o obrovskou příležitost pro práci s predikcí chování zákaznických potřeb a péče (customer care). Co všechno mohou tyto technologie virtuálních robotů nabídnout a jak si navrhnout a realizovat první kroky k virtuálnímu asistentovi, který vás zastoupí například na internetu a nahradí například ten nešťastný a nicneřikající dotazník zákaznické spokojenosti? Svět přirozené komunikace s roboty, kteří umí spolupracovat s lidmi, již existuje.

METILA®, robot, který rozumí lidem

Metoda marketibility testing s naším METILAbotem je nejlepším řešení, pokud chcete otestovat více marketingových scénářů a vybrat ty nejslibnější pro expanzi prodeje. Představit nový produkt nebo službu bez prvního testování na trhu je jako skočit ze skály do moře se zavázanýma očima - je to nemyslitelné, život ohrožující, zrádné a zbytečně riskantní. Marketingová simulace AI umožňuje vašim odborníkům experimentovat s tím, jak marketingová rozhodnutí ovlivňují produktovou pozici v marketingu. Je to podobné, jako online simulační hra pro kurzy. Je to o zásadách marketingu, marketingového managementu, marketingové strategii a dokonce i o podstatě podnikání. Kdo nevyužívá nejmodernější technologie, nemůže mít velká očekávání.

Reference

Miřte novou inovativní metodou přímo a nejkratší cestou do vytyčených oblastí.

Máte otázky?

Jsme tu pro Vás!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Naše adresa

Klimentská 1443/50
Praha 1 - 110 00

Recepce

Po - Pá: 9:00 - 17:00
Tel: +420 774 456 633

Kontakt

SMS: +420 739 790 434
Email: info@cyberglobal.cz